35548-2026 - Ergebnis
Polen – Ophtalmologische Geräte – Dostawy materiałów medycznych stosowanych w okulistyce
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy materiałów medycznych stosowanych w okulistyce
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: Dostawy materiałów medycznych stosowanych w okulistyce dla SPZOZ WSS Nr 3 w Rybniku. Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 1.1, tj. „Formularze cenowe”. Pozostałe warunki zamówienia określone są w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia tj.: Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy /postanowienia umowy. Zamówienie podzielone jest na 15 pakietów (części). Umowy w zakresie rozstrzygniętych pakietów zostaną zawarte po zakończeniu niniejszego postępowania na okres 24 miesięcy. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w danym pakiecie, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Realizując obowiązek wynikający z art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów zamawiający informuje, że w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 3 w Rybniku przyjęta została procedura wewnętrznych zgłoszeń informacji o naruszeniach prawa i podejmowania działań następczych. Treść procedury dostępna jest na stronie https://www.szpital.rybnik.pl/zglaszanie-nieprawidlowosci.
Vorherige Bekanntmachung647229-2025
Interne KennungLAS-84-PN/61-2025.AK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung, 33731100 Korrektionsgläser, 33141220 Kanülen
5. Los
LosLOT-0006
TitelNOŻE MIKROCHIRURGICZNE
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki: 1) Formularz cenowy – załącznik nr 1.1. do SWZ, 2) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy /postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet 6
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zgodnie art. 441 ust. 1 przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia dla poszczególnych pakietów o maksymalnie 20% wartości podstawowej każdego z nich. W celu uruchomienia prawa opcji Zamawiający złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym zakresie. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. Uruchomienie opcji nie będzie wymagało zmiany umowy, tym samym nie wymaga zawarcia aneksu do umowy. W momencie złożenia oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji następuje zaciągnięcie przez Zamawiającego zobowiązania finansowego w wysokości wynikającej z zakresu dostaw objętego realizowaną na mocy danego oświadczenia opcją; Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji obowiązkiem umownym wykonawcy jest wykonanie świadczenia w zakresie objętym wykorzystanym prawem opcji na warunkach takich jak zamówienie podstawowe, w tym w szczególności - cena jednostkowa przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji nie może być wyższa niż cena jednostkowa w ramach zamówienia podstawowego.
LosLOT-0007
TitelWEWNĄTRZGAŁKOWY OLEJ SILIKONOWY
Interne KennungPakiet 7
LosLOT-0008
TitelPASKI FLUOROSCEINOWE
Interne KennungPakiet 8
LosLOT-0009
TitelSOCZEWKI NAGAŁKOWE
Interne KennungPakiet 9
LosLOT-0010
TitelSOCZEWKA WEWNĄTRZGAŁKOWA
Interne KennungPakiet 10
Haupteinstufung (cpv): 33731100 Korrektionsgläser