See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Creatie van een podcastreeks rond tuinaanleg in Vlaanderen
Beschreibung: VLAM plant de lancering van een inspirerende en educatieve podcastreeks in het kader van de campagne ‘Het Tuinaannemereffect’. De reeks, bestaande uit circa 26 afleveringen van 20 tot 25 minuten, is primair gericht op tuinliefhebbers. Tegelijkertijd is het belangrijk dat de inhoud voldoende boeiend en relevant blijft, zodat ook tuinaannemers met interesse en betrokkenheid blijven luisteren, zonder dat het te technisch wordt. Door middel van bijvoorbeeld sterke verhalen, antwoorden op consumentenvragen en boeiende interviews wil de podcast inspiratie bieden en tegelijkertijd tuinliefhebbers overtuigen van de meerwaarde van een professionele tuinaannemer. Naast de productie van de podcastreeks zal ook een strategische promotiecampagne centraal staan om een breed publiek te bereiken. VLAM streeft ernaar de reeks stevig in de markt te zetten, bij voorkeur met een bekende presentator die affiniteit heeft met tuinaanleg en de doelgroep weet te enthousiasmeren.
Interne Kennung: VLAM/2024/10
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VLAM/2024/10 - 1
Interne Kennung: 1