See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy mieszanki mineralno-bitumicznej na warstwę wiążącą i ścieralną do realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy mieszanki mineralno-bitumicznej na warstwę wiążącą i ścieralną do realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych. Zamówienie składa się z 2 części: Cz. 1: dostawy mieszanki mineralno-bitumicznej na warstwę wiążącą AC16W 50/70 – 9 830 t Cz. 2: dostawy mieszanki mineralno-bitumicznej na warstwę ścieralną AC11S 35/50 – 8 070 t
Interne Kennung: ZPU.272.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113600 Bitumen und Asphalt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawy mieszanki mineralno-bitumicznej na warstwę wiążącą AC16W 35/50 – 9 830 t
Beschreibung: dostawy mieszanki mineralno-bitumicznej na warstwę wiążącą AC16W 35/50 – 9 830 t
Interne Kennung: Cześć 1: dostawy mieszanki mineralno-bitumicznej na warstwę wiążącą AC16W 35/50 – 9 830 t
Los: LOT-0002
Titel: dostawy mieszanki mineralno-bitumicznej na warstwę ścieralną AC11S 50/70 – 8 070 t
Beschreibung: dostawy mieszanki mineralno-bitumicznej na warstwę ścieralną AC11S 50/70 – 8 070 t
Interne Kennung: Cześć 2: dostawy mieszanki mineralno-bitumicznej na warstwę ścieralną AC11S 50/70 – 8 070 t