355567-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Demontaż i montaż ścian szczelnych kotła bloku nr 14 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDemontaż i montaż ścian szczelnych kotła bloku nr 14 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest usługa polegająca na demontażu i montażu ścian szczelnych kotła bloku nr 14 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień Umowy, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungPOST/GEK/CSS/FZR-ELB/01254/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie