2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby odpadového hospodářství pro město Meziboří
Beschreibung: Komplexní zajištění služeb v odpadovém hospodářství pro město Meziboří např. zajištění klasického systému činnosti svozové firmy, která zabezpečuje převážnou část činností, souvisejících se sběrem, svozem a s využíváním nebo odstraňováním odpadů.
Interne Kennung: VZ/12/2025/nadlimitní
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ/12/2025/nadlimitní (P25V00032025)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Prodloužení trvání smlouvy na veřejnou zakázku 2. Vyhrazená změna dodavatele