See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenia udzielane przez lekarza specjalistę w dziedzinie gastroenterologii w Oddziale Gastroenterologii, Hepatologii i Chorób Wewnętrznych z Ośrodkiem Diagnostyki i Leczenia Endoskopowego
Beschreibung: Świadczenia udzielane przez lekarza specjalistę w dziedzinie gastroenterologii w Oddziale Gastroenterologii, Hepatologii i Chorób Wewnętrznych z Ośrodkiem Diagnostyki i Leczenia Endoskopowego obejmujące m.in.: • udzielanie świadczeń zdrowotnych w dni robocze w godzinach od 7:30 do 15:00, • udzielanie świadczeń zdrowotnych w dni robocze w godzinach od 15:00 do 7:30 dnia następnego, • udzielanie świadczeń zdrowotnych w dni ustawowo wolne od pracy i święta – przez całą dobę, tj. od godziny 7:30 do 7:30 dnia następnego, • udzielanie świadczeń w trybie gotowości (pod telefonem): - w dni robocze w godzinach: 15:00 - 7:30 dnia następnego, - w dni ustawowo wolne od pracy i święta – całodobowo od godziny 7:30 do godziny 7:30 dnia następnego, • udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradni Gastroenterologicznej.
Interne Kennung: Konkurs 29/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0001