2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy poprzez rozszerzenie funkcjonalności systemu szpitalnego HIS o możliwość elektronicznego podpisywania dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz wykonanie integracji HIS/RIS/PACS z użytkowanym systemem endoskopowym w ramach projektu „Cyfrowa transformacja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej .."
Beschreibung: Zakres realizacji przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Integracji i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy poprzez rozszerzenie funkcjonalności systemu szpitalnego HIS o możliwość elektronicznego podpisywania dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz wykonanie integracji HIS z użytkowanym systemem endoskopowym w ramach projektu „Cyfrowa transformacja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej poprzez rozwój elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM), usług cyfrowych w zakresie e-zdrowia oraz podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. 1) Integracja użytkowanego systemu HIS z posiadanym systemem endoskopowym w zakresie wymiany dokumentów medycznych (wraz z 36 miesięcznym wsparciem serwisowym) 2) Rozbudowa i integracja użytkowanego systemu HIS o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów (wraz z 36 miesięcznym wsparciem serwisowym) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ : załącznik nr 1a (OPZ) oraz załącznik nr 3 (Projektowane postanowienia umowy). Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/48/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy poprzez rozszerzenie funkcjonalności systemu szpitalnego HIS o możliwość elektronicznego podpisywania dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz wykonanie integracji HIS/RIS/PACS z użytkowanym systemem endoskopowym w ramach projektu „Cyfrowa transformacja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej"