See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla potrzeb Piekarskiego Centrum Medycznego Sp. z o. o, ul. Szpitalna 11; 41 – 940 Piekary Śląskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 1 A do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 289184-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET NR 14
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET NR 15
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET NR 16
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET NR 17
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET NR 18
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET NR 19
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET NR 20
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET NR 21
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET NR 22
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET NR 23
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET NR 24
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET NR 25
Interne Kennung: Część 25