See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fuel Distribution Containers
Beschreibung: Levering van 32 brandstofcontainers inclusief ILS.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbestedende dienst heeft artikel 2.23 onder 1b toegepast volgens de Aanbestedingswet op defensie- en veiligheidsgebied (ADV). De gecontracteerde leverancier was een belangrijke onderleverancier in een eerder gegunde opdracht die tussentijds werd stopgezet (faillissement van de hoofdleverancier). In die opdracht was de onderleverancier verantwoordelijk voor de feitelijke bouw van de tank en de assemblage van de pompinstallatie, en beschikt daardoor over het grootste deel van de (technische) tekeningen en know‑how die nodig is om de FDC te produceren. Door deze expertise en om binnen een redelijke termijn een brandstofcontainer te kunnen leveren, is deze procedure toegepast op grond van artikel 2.23, alinea b van de ADV, technische redenen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34133110 Brennstofftankwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 32 Stück