See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń komputerowych na realizację zadania inwestycyjnego pn. "Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy", realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Beschreibung: Pełna nazwa postępowania: Zakup urządzeń komputerowych na realizację zadania inwestycyjnego pn. "Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy", realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych: zestawy komputerowe, komputery AIO oraz laptopy 2w1. Niniejsze stanowi realizację zadania inwestycyjnego pn. "Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy". Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający informuje, iż udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Nie dopuszcza natomiast możliwości składania ofert częściowych w ramach niniejszego postępowania, z uwagi na konieczność zapewnienia kompatybilności istniejących u Zamawiającego rozwiązań technologicznych oraz konieczność referencyjnego wdrożenia urządzeń. Zgodnie z art. 257 p.z.p., Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 252075-2026
Interne Kennung: NLZ.2026.271.23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Poprzednio prowadzone postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o numerze NLZ.2026.271.10 zakończyło się unieważnieniem, ponieważ wartość oferty najkorzystniejszej przekraczała budżet Zamawiającego. Niniejsze postępowanie obejmuje tożsamy zakres przedmiotu zamówienia, jak w postępowaniu uprzednim, z uwzględnieniem zmian wynikających z wyjaśnień treści dokumentów zamówienia udzielonych w toku poprzedniego postępowania. Zmianie ulegnie wyłącznie liczba zamawianych komputerów. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione szczególnymi okolicznościami związanymi z harmonogramem realizacji projektu, którego końcowy termin rozliczenia przypada na połowę lipca 2026 r. Przeprowadzenie postępowania z zachowaniem standardowych terminów, przy uwzględnieniu czasu niezbędnego na udzielanie wyjaśnień, ewentualne modyfikacje dokumentacji oraz dokonanie wyboru najkorzystniejszej oferty, skutkowałoby znacznym ograniczeniem czasu przeznaczonego na realizację zamówienia (dostawę), co może mieć wpływ na brak możliwości złożenia ofert przez potencjalnych wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych: zestawy komputerowe, komputery AIO oraz laptopy 2w1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych: zestawy komputerowe, komputery AIO oraz laptopy 2w1. Niniejsze stanowi realizację zadania inwestycyjnego pn. "Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy". Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane produkty spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria – DOTYCZY POZYCJI NR 1-3 formularza cenowego (załącznik nr 2 do SWZ). Wykonawca zobowiązany jest załączyć do oferty: Pozycja nr 1: Zestaw komputerowy (komputer wraz z monitorem) – Certyfikat ISO 9001 lub równoważny dla producenta sprzętu – Certyfikat ISO 14001 lub równoważny dla producenta sprzętu – Deklaracja zgodności UE Pozycja nr 2: Komputer AIO – Certyfikat ISO 9001 lub równoważny dla producenta sprzętu – Certyfikat ISO 14001 lub równoważny dla producenta sprzętu – Deklaracja zgodności UE Pozycja nr 3: Laptop 2w1 – Certyfikat ISO 14001 lub równoważny dla producenta sprzętu – Certyfikat ISO 50001 lub równoważny dla producenta sprzętu – Deklaracja zgodności UE Zastosowanie ma art. 106 ust. 3 ustawy Pzp oraz art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych.
Interne Kennung: 1