2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen van parkeerautomaten
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft de reiniging van alle parkeerautomaten en de reiniging van verkeersborden autovrij gebied in Gent. Op het grondgebied van de Stad Gent bevinden zich momenteel ongeveer 1150 parkeerautomaten en 40 tal verkeersborden autovrij gebied. De looptijd van het contract is vier jaar. Gedurende deze periode van vier jaar worden alle parkeerautomaten van de stad Gent jaarlijks éénmaal gereinigd, gespreid over het jaar volgens een op te maken planning. Bovendien kan op afroep de opdracht gegeven worden om bepaalde automaten of verkeersborden (buiten het jaarlijkse onderhoud) een reinigingsbeurt te geven wanneer er nood aan is, bijvoorbeeld na vandalisme.
Interne Kennung: Mobiliteitsbedrijf Stad Gent - MB 01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mobiliteitsbedrijf Stad Gent - MB 01/2025 - 1
Interne Kennung: 1