2. Verfahren
Verfahren
Titel: MODERNIZACJA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEŚCIE PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale IV SWZ oraz w projekcie umowy ZAMAWIAJĄCY NIE PRZEWIDUJE UDZIELENIA ZAMÓWIEŃ, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 8 USTAWY PZP. KLAUZULA INFORMACYJNA WYNIKAJĄCA Z RODO SPEŁNIAJĄCA OBOWIĄZEK INFORMACYJNY WOBEC WYKONAWCY ZWIĄZANY Z POSTĘPOWANIEM O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO została zawarta w Rozdziale VI do SWZ. Zamawiający skorzysta z uprawnienia wynikającego z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp na podstawie której Zamawiający najpierw dokona badania i oceny oferty, a następnie zbada, czy Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Zabezpieczenia należytego wykonania umowy - 3% ceny całkowitej brutto podanej w ofercie. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie: ETAP I – w terminie do 30 września 2026 roku, ETAP II – w terminie do 15 grudnia 2026 roku od dnia zawarcia umowy.
Interne Kennung: DOP.3310.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71355200 Amtliche Landvermessung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DOP.3300.7.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.