See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywna dostawa wyrobów farmaceutycznych oraz materiałów opatrunkowych dla SP ZOZ w Bogatyni”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów farmaceutycznych oraz materiałów opatrunkowych dla SP ZOZ w Bogatyni. 2. Nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr II.1 - II.43 stanowiące załączniki do SWZ. Zamówienie zostało podzielone na 43 odrębnych pakietów (części).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki – układ pokarmowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.1 SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z zapisami załącznika nr V do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Leki - cukrzyca
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.2 SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Insuliny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.3 SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Witaminy i minerały
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.4 SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Leki – układ sercowo – naczyniowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.5 SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Układ sercowo – naczyniowy c.d.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.6 SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Leki – układ krwionośny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.7 SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Leki – dermatologia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.8 SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Leki- ginekologia (układ moczowo - płciowy)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.9 SWZ
Los: LOT-0010
Titel: Leki-urologia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.10 SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Hormony
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.11 SWZ
Los: LOT-0012
Titel: Antybiotyki – Tetracykliny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.12 SWZ
Los: LOT-0013
Titel: Antybiotyki Beta – Laktamowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.13 SWZ
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z zapisami załącznika nr V do SW
Los: LOT-0014
Titel: Antybiotyki Beta – Laktamowe c.d.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.14 SWZ
Los: LOT-0015
Titel: Antybiotyki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.15 SWZ
Los: LOT-0016
Titel: Preparaty przeciwbakteryjne, przeciwirusowe i przeciwgrzybicze
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.16 SWZ
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z zapisami załącznika nr V do SZ
Los: LOT-0017
Titel: Leki – przeciwzapalne, przeciwreumatyczne, zwiotczające mięśnie, przeciw dnie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.17 SWZ
Los: LOT-0018
Titel: Leki zwiotczające mięśnie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.18 SWZ
Los: LOT-0019
Titel: Leki znieczulające
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.19 SWZ
Los: LOT-0020
Titel: Leki znieczulające cd
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.20 SWZ
Los: LOT-0021
Titel: Leki przeciwbólowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.21 SWZ
Los: LOT-0022
Titel: Preparaty przeciw drgawkowe , psycholeptyczne i inne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.22 SWZ
Los: LOT-0023
Titel: Leki - układ oddechowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.23 SWZ
Los: LOT-0024
Titel: Inne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.24 SWZ
Los: LOT-0025
Titel: Receptura
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.25 SWZ
Los: LOT-0026
Titel: Żywienie dzieci
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.26 SWZ
Los: LOT-0027
Titel: Płyny do iniekcji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.27 SWZ
Los: LOT-0028
Titel: Płyny infuzyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.28 SWZ
Los: LOT-0029
Titel: Plastry
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.29 SWZ
Los: LOT-0030
Titel: Opatrunki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.30 SWZ
Los: LOT-0031
Titel: Opatrunki specjalistyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.31 SWZ
Los: LOT-0032
Titel: Opatrunki chłonne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.32 SWZ
Los: LOT-0033
Titel: Pieluchy jednorazowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.33 SWZ
Los: LOT-0034
Titel: Produkty pielęgnacyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.34 SWZ
Los: LOT-0035
Titel: Immunoglobuliny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.35 SWZ
Los: LOT-0036
Titel: Płyny infuzyjne inne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.36 SWZ
Los: LOT-0037
Titel: Kontrasty
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.37 SWZ
Los: LOT-0038
Titel: Immunoglobuliny c.d.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.38 SWZ
Los: LOT-0039
Titel: Kontrasty c.d.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.39 SWZ
Los: LOT-0040
Titel: Heparyna drobnocząsteczkowa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.40 SWZ
Los: LOT-0041
Titel: Inne kontrasty
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.41 SWZ
Los: LOT-0042
Titel: Leki znieczulające inne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.42 SWZ
Los: LOT-0043
Titel: Opatrunki c.d.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący Załączniki nr II.43 SWZ