2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schuldhulpverlening
Beschreibung: Om de inwoners (zowel particulieren als ondernemers) de best passende hulpverlening te bieden zoekt de gemeente een partner die, samen met de gemeente en de lokale ketenpartners, kan bijdragen aan een integraal hulpaanbod van preventie tot en met nazorg in de schuldhulpverlening conform de Wet gemeentelijke schuldhulpverlening (Wgs). Met als doel zowel financiële problemen als de oorzaak op te lossen of te stabiliseren zodat de problemen geen belemmering vormen om mee te kunnen doen aan de samenleving. Zie hiervoor het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: DRV 042025 PRJ-2400085 Schuldhulpverlening
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese procedure Beste prijs/kwaliteit
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schuldhulpverlening particulieren
Beschreibung: Om de (particuliere) inwoners de best passende hulpverlening te bieden zoekt de gemeente een partner die, samen met de gemeente en de lokale ketenpartners, kan bijdragen aan een integraal hulpaanbod van preventie tot en met nazorg in de schuldhulpverlening conform de Wet gemeentelijke schuldhulpverlening (Wgs). Met als doel zowel financiële problemen als de oorzaak op te lossen of te stabiliseren zodat de problemen geen belemmering vormen om mee te kunnen doen aan de samenleving. Zie hiervoor het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht bestaat uit twee percelen: Perceel 1: Schuldhulpverlening particulieren Perceel 2: Schuldhulpverlening ondernemers Inschrijven voor meerdere percelen is toegestaan. Inschrijver kan de keuze maken om voor perceel 1, perceel 2 of beide percelen in te schrijven.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese procedure Beste prijs/kwaliteit
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties: