355707-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Versicherungen – Indkøb af forsikringer - Allerød Kommune
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIndkøb af forsikringer - Allerød Kommune
BeschreibungI forbindelse med udløb af nuværende forsikringskontrakter udbyder Allerød Kommune sin forsikringspor-tefølje.
Interne Kennung258493868
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDelaftale 1 - Property
BeschreibungI forbindelse med udløb af nuværende forsikringskontrakter udbyder Allerød Kommune sin forsikringsportefølje.
Interne Kennung258500394
LosLOT-0002
TitelDelaftale 2 - Erhvervs- og produktansvar
Interne Kennung258500773
LosLOT-0003
TitelDelaftale 3 - Ansvar for forureningsuheld
Interne Kennung258501107
LosLOT-0004
TitelDelaftale 4 - Ansvar for plejeanbragte
Interne Kennung258501362
LosLOT-0005
TitelDelaftale 5 - Passageransvar
Interne Kennung258502057
LosLOT-0006
TitelDelaftale 6 - Prof. ansvar
Interne Kennung258502146
LosLOT-0007
TitelDelaftale 7 - Arbejdsskade inkl. katastrofedækning
Interne Kennung258502274
LosLOT-0008
TitelDelaftale 8 - Voldsskade
Interne Kennung258502352
LosLOT-0009
TitelDelaftale 9 - Bestyrelses og ledelsesansvar
Interne Kennung258502477
LosLOT-0010
TitelDelaftale 10 - Motor
Interne Kennung258502678
LosLOT-0011
TitelDelaftale 11 - Patientforsikring
Interne Kennung258503006
LosLOT-0012
TitelDelaftale 12 - Rejseforsikring
Interne Kennung258503236
LosLOT-0013
TitelDelaftale 13 - Årsentreprise
Interne Kennung258503294