See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VHI obce Albrechtice nad Vltavou – II. etapa”
Beschreibung: Předmětem VZ je vybudování vodohospodářské infrastruktury etapa č. 2 ve správním území obce Albrechtice nad Vltavou. Stavba zahrnuje výstavbu vodovodu a ČOV včetně splaškové kanalizace a přípojek.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ0144712