See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i wdrożenie systemu informatycznego do zarządzania badaniami klinicznymi (CTMS) oraz zakup dodatkowych licencji systemu AMMS wraz z wdrożeniem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest w szczególności: Część nr 1 - dostawa, instalacja, konfiguracja oraz wdrożenie systemu informatycznego do zarządzania badaniami klinicznymi (CTMS) wraz z przeprowadzenie szkoleń administratorów oraz użytkowników Zamawiającego w zakresie obsługi i użytkowania Systemu. Część nr 2 - rozbudowa posiadanego Systemu Informatycznego InfoMedica/AMMS firmy Asseco Poland S.A., polegająca na dostawie nowego oprogramowania/licencji (moduł: badania kliniczne), wdrożeniu ich, przeszkoleniu pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi oraz udzieleniu nadzoru autorskiego wraz z serwisem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunków jego realizacji zawarto w szczególności w: Część nr 1: 1) Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu parametrów technicznych – dla części numer 1 2) Wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6A do SWZ. Część nr 2: 3) Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu parametrów technicznych – dla części numer 2 4) Wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6B do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 135196-2026
Interne Kennung: ZPZ-5/01/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Działając na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewidział pierwotnie 30 dniowy termin składania ofert, ponieważ składanie ofert odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, instalacja, konfiguracja oraz wdrożenie systemu informatycznego do zarządzania badaniami klinicznymi (CTMS) wraz z przeprowadzeniem szkoleń administratorów oraz użytkowników Zamawiającego w zakresie obsługi i użytkowania Systemu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w ramach części 1 postępowania jest: Dostawa, instalacja, konfiguracja oraz wdrożenie systemu informatycznego do zarządzania badaniami klinicznymi (CTMS) wraz z przeprowadzeniem szkoleń administratorów oraz użytkowników Zamawiającego w zakresie obsługi i użytkowania Systemu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunków jego realizacji zawarto w szczególności w: 1) Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu parametrów technicznych – dla części numer 1 2) Wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6A do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Rozbudowa posiadanego Systemu Informatycznego InfoMedica/AMMS firmy Asseco Poland S.A., polegająca na dostawie nowego oprogramowania/licencji (moduł: badania kliniczne), wdrożeniu ich, przeszkoleniu pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi oraz udzieleniu nadzoru autorskiego wraz z serwisem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w ramach części 1 postępowania jest: Rozbudowa posiadanego Systemu Informatycznego InfoMedica/AMMS firmy Asseco Poland S.A., polegająca na dostawie nowego oprogramowania/licencji (moduł: badania kliniczne), wdrożeniu ich, przeszkoleniu pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi oraz udzieleniu nadzoru autorskiego wraz z serwisem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunków jego realizacji zawarto w szczególności w: 1) Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu parametrów technicznych – dla części numer 2 2) Wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6B do SWZ.