2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą kombinezonów lotniczych dla lotniczych zespołów ratownictwa medycznego Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą 250 szt. kombinezonów lotniczych dla członków załóg Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/5/III/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18132200 Fluganzüge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wraz z dostawą kombinezonów lotniczych dla lotniczych zespołów ratownictwa medycznego Lotniczego Pogotowia Ratunkowego