2. Verfahren
Verfahren
Titel: ONDERHANDELINGSPROCEDURE MET VOORAFGAANDE OPROEP TOT MEDEDINGING VOOR DE LEVERING VAN ELEKTRICITEIT- BEVOORRADING EN OPERATIES 2026-2027
Beschreibung: Deze Opdracht heeft als voorwerp de “Levering van Elektriciteit – Bevoorrading & Operaties”. De Opdracht is onderverdeeld in de volgende percelen: •Perceel 1: Levering van Elektriciteit – Bevoorrading & Operaties – max. 400 GWh •Perceel 2: Levering van Elektriciteit – Bevoorrading & Operaties – Indicatief 1.300 GWh (zie 1.6. Indicatief verbruik) Met deze opdeling in percelen (en in het bijzonder de inrichting van Perceel 1) beoogt de Aanbestedende Entiteit ook leveranciers die een beperkter volume kunnen aanbieden de kans te geven om naar de Opdracht mee te dingen, zonder evenwel de competitie voor dit perceel in te perken. De Kandidaat mag een Aanvraag tot deelneming indienen voor één perceel of beide percelen. De Gunningsleidraad biedt de mogelijkheid om een korting toe te kennen in geval van gunning van de twee percelen aan dezelfde partij.
Interne Kennung: VEB202504_LEV01.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VEB202504_LEV01. - 1
Beschreibung: Perceel 1: Levering van Elektriciteit – Bevoorrading & Operaties – max. 400 GWh
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: VEB202504_LEV01. - 2
Beschreibung: Perceel 2: Levering van Elektriciteit – Bevoorrading & Operaties – Indicatief 1.300 GWh
Interne Kennung: 2