2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa transportu dzieci niepełnosprawnych do placówek oświatowych na trasie dom-szkoła-dom w roku szkolnym 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi transportu dzieci niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy do placówek oświatowych na trasie z domu do szkoły i z powrotem wraz z zapewnieniem właściwej opieki w czasie dowożenia, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001