2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa testów do badań markerów czynników zakaźnych przenoszonych drogą krwi tj. testów HBsAg, testów anty-HCV, testów HIV Ag/Ab i anty-Treponema pallidum oraz materiałów zużywalnych, kalibracyjnych, kontrolnych wraz z dzierżawą kompletu niezbędnej i kompatybilnej aparatury do automatycznego wykonywania badań seryjnych, pojedynczych, przy użyciu w/w testów dla 320 000 donacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa testów do badań markerów czynników zakaźnych przenoszonych drogą krwi tj. testów HBsAg, testów anty-HCV, testów HIV Ag/Ab i anty-Treponema pallidum oraz materiałów zużywalnych, kalibracyjnych, kontrolnych wraz z dzierżawą kompletu niezbędnej i kompatybilnej aparatury do automatycznego wykonywania badań seryjnych, pojedynczych, przy użyciu w/w testów dla 320 000 donacji w okresie 40 miesięcy od daty rozpoczęcia badań wraz z podłączeniem aparatury do posiadanego przez Zamawiającego systemu komputerowego 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DTZ.261.8 ZP.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001