See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Wykonanie monitoringów na terenie 6 obszarów Natura 2000 w województwie zachodniopomorskim w podziale na części"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ekspertyz na potrzeby wykonania monitoringu przedmiotów ochrony wynikającego z planu zadań ochronnych oraz koniecznego z punkty widzenia ochrony przyrody dla wybranych przedmiotów ochrony w ramach projektu „Aktualizacja planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prowadzeniem monitoringów (PZO)”, złożonego do dofinansowania ze środków działania FENX.01.05. Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027”, dla specjalnych obszarów ochrony siedlisk (SOO) i obszarów specjalnej ochrony ptaków (OSO) Natura 2000: Uroczyska Puszczy Drawskiej PLH 320046, Wzgórza Bukowe PLH 320020, Puszcza Barlinecka PLB080001, Łąki Skoszewskie PLB320007, Puszcza Goleniowska PLB3200012, Lasy Puszczy nas Drawą PLB320016, w podziale na 14 części.
Vorherige Bekanntmachung: 124559-2025
Interne Kennung: ZP.261.2.2025.PR.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 20 siedlisk przyrodniczych oraz 1 gatunku roślin i jej siedliska w oparciu o metodykę GIOŚ - SOO Natura 2000 Uroczyska Puszczy Drawskiej PLH 320046
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 25 gatunków i ich siedlisk w oparciu o metodykę GIOŚ- SOO Natura 2000 Uroczyska Puszczy Drawskiej PLH 320046
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 12 siedlisk przyrodniczych w oparciu o metodykę GIOŚ- SOO Natura 2000 Wzgórza Bukowe PLH 320020
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 8 gatunków w oparciu o metodykę GIOŚ- SOO Natura 2000 Wzgórza Bukowe PLH 320020
Los: LOT-0005
Titel: Część V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 8 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Lasy Puszczy nad Drawą PLB 320016
Los: LOT-0006
Titel: Część VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 10 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Lasy Puszczy nad Drawą PLB 320016
Los: LOT-0007
Titel: Część VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 3 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Lasy Puszczy nad Drawą PLB320016
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 7 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Lasy Puszczy nad Drawą PLB320016
Los: LOT-0009
Titel: Część IX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 5 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Puszcza Goleniowska PLB3200012
Los: LOT-0010
Titel: Część X
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 3 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Puszcza Goleniowska PLB3200012
Los: LOT-0011
Titel: Część XI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 4 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Puszcza Goleniowska PLB3200012
Los: LOT-0012
Titel: Część XII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 6 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Łąki Skoszewskie PLB320007
Los: LOT-0013
Titel: Część XIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 3 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Puszcza Barlinecka PLB080001
Los: LOT-0014
Titel: Część XIV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 9 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Puszcza Barlinecka PLB080001