See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań.
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań Zadanie nr 1 Rejon Boża Wola; Zadanie nr 2 Rejon Garwolin; Zadanie nr 3 Rejon Grójec; Zadanie nr 4 Rejon Mińsk Mazowiecki; Zadanie nr 5 Rejon Mława; Zadanie nr 6 Rejon Ostrołęka; Zadanie nr 7 Rejon Ostrów Mazowiecka; Zadanie nr 8 Rejon Ożarów Mazowiecki; Zadanie nr 9 Rejon Płock; Zadanie nr 10 Rejon Płońsk; Zadanie nr 11 Rejon Przasnysz; Zadanie nr 12 Rejon Radom; Zadanie nr 13 Rejon Siedlce; Zadanie nr 14 Rejon Zwoleń; Zadanie nr 15 Wydział Technologii ; Zadanie nr 16 Siedziba Oddziału Warszawa ul Mińska 25 (piętra: VI, VII, VIII oraz część piętra III)
Vorherige Bekanntmachung: 734451-2025
Interne Kennung: O/WA.D-3.2421.38.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (AD) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 13. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 1 Rejon Boża Wola
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 1 Rejon Boża Wola
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 2 Rejon Garwolin
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 2 Rejon Garwolin
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 3 Rejon Grójec
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 3 Rejon Grójec
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 4 Rejon Mińsk Mazowiecki
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 4 Rejon Mińsk Mazowiecki
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 5 Rejon Mława
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 5 Rejon Mława
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 6 Rejon Ostrołęka
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 6 Rejon Ostrołęka
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 7 Rejon Ostrów Mazowiecka
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 7 Rejon Ostrów Mazowiecka
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 8 Rejon Ożarów Mazowiecki
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 8 Rejon Ożarów Mazowiecki
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 9 Rejon Płock
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 9 Rejon Płock
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 10 Rejon Płońsk
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 10 Rejon Płońsk
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 11 Rejon Przasnysz
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 11 Rejon Przasnysz
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 12 Rejon Radom
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 12 Rejon Radom
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 13 Rejon Siedlce
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 13 Rejon Siedlce
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 14 Rejon Zwoleń
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 14 Rejon Zwoleń
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 15 Wydział Technologii
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 15 Wydział Technologii
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 16 Siedziba Oddziału Warszawa
Beschreibung: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach, pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach oraz wyznaczonego terenu w jednostkach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie w podziale na 16 Zadań - Zadanie nr 16 Siedziba Oddziału Warszawa
Interne Kennung: OWA.D-3.2421.38.2025 Zadanie 16