See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: QOP26-4040: Raamovereenkomst voor staalname en analyse van waterkwaliteit – 3 percelen
Beschreibung: QOP26-4040: Raamovereenkomst voor staalname en analyse van waterkwaliteit – 3 percelen
Interne Kennung: QOP26-4040
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71620000 Analysen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: QOP26-4040 - Perceel 1 – Staalname en analyse in het kader van de controle van legionella
Beschreibung: Perceel 1 – Staalname en analyse in het kader van de controle van legionella
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: QOP26-4040- Perceel 2 – Staalname en analyse in het kader van de controle van waterkwaliteit
Beschreibung: Perceel 2 – Staalname en analyse in het kader van de controle van waterkwaliteit
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: QOP26-4040 - Perceel 3 – Staalname en analyse op afvalwater (inclusief de installatie van meetapparatuur)
Beschreibung: Perceel 3 – Staalname en analyse op afvalwater (inclusief de installatie van meetapparatuur)
Interne Kennung: 3