355937-2025 - Wettbewerb
Polen – Server – Zakup i dostawa systemu zintegrowanej infrastruktury sieciowo-obliczeniowej obejmującego serwery obliczeniowe, serwery przechowywania danych, przełączniki sieciowe, osprzęt wraz z uruchomieniem dla projektu pn. „Krajowe laboratorium sieci i usług 5G wraz z otoczeniem”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa systemu zintegrowanej infrastruktury sieciowo-obliczeniowej obejmującego serwery obliczeniowe, serwery przechowywania danych, przełączniki sieciowe, osprzęt wraz z uruchomieniem dla projektu pn. „Krajowe laboratorium sieci i usług 5G wraz z otoczeniem”
BeschreibungZakup i dostawa systemu zintegrowanej infrastruktury sieciowo-obliczeniowej obejmującego serwery obliczeniowe, serwery przechowywania danych, przełączniki sieciowe, osprzęt wraz z uruchomieniem dla projektu pn. „Krajowe laboratorium sieci i usług 5G wraz z otoczeniem”
Interne KennungWEITI/18/ZP/2025/1036
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195100 Monitoren, 31224400 Anschlusskabel, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195100 Monitoren
Optionen
Beschreibung der Optionenzgodnie z SWZ