355997-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Audiovisueller Bedarf – Audiovizuální prvky expozice městského muzea Chotěboř
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovizuální prvky expozice městského muzea Chotěboř
Beschreibung: Předmětem nadlimitní veřejné zakázky je vytvoření a instalace audiovizuálního obsahu pro novou stálou expozici městského muzea Chotěboř. Obsah, zahrnující animovaná videa, videohry, dokumentární záběry, ambientní zvuky a mluvené slovo, bude zpracován dle scénáře. Součástí zakázky je i nahrání a zprovoznění tohoto obsahu na audiovizuální techniku objednatele.
Interne Kennung: 005/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32354500 Videofilme, 37532000 Videospiele
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P25V00000013
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel je oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou smlouvu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení), a to za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy uzavřené s dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí.