35601-2026 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – dostawa jednostki serwerowej z kartami graficznymi dla SBiOCTB - DE-dzp.272-254/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawa jednostki serwerowej z kartami graficznymi dla SBiOCTB - DE-dzp.272-254/25
Beschreibungdostawa jednostki serwerowej z kartami graficznymi dla SBiOCTB - DE-dzp.272-254/25 – zgodnie z opisem w SWZ
Vorherige Bekanntmachung346569-2025
Interne KennungDE-dzp.272-254/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensstrona prowadzonego postępowania: https://dzp.agh.edu.pl platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungdostawa jednostki serwerowej z kartami graficznymi dla SBiOCTB - DE-dzp.272-254/25 – termin realizacji do 45 dni od daty otrzymania zamówienia potwierdzonego przez MNiSW.
Interne Kennung346569-2025