See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oproep voor een Concessie van openbare dienst met als voorwerp het leveren, installeren, overnemen, onderhouden en exploiteren van publiek toegankelijke normale Laadinfrastructuur voor Elektrische Voertuigen in Mechelen en Leuven
Beschreibung: De Concessie omvat het ontwerpen, leveren, installeren, overnemen, onderhouden, beheren en exploiteren van publiek toegankelijke AC-laadinfrastructuur op het grondgebied van Mechelen en Leuven. Zowel nieuwe laadpalen volgens het Strategisch Laadplan als bestaande en over te nemen Allego-palen maken deel uit van de Concessie. De infrastructuur moet voldoen aan de technische vereisten, slim-ladenfunctionaliteiten mogelijk maken en integreerbaar zijn in de stedelijke data- en beheersystemen. De Concessie omvat twee Percelen: één voor Mechelen en één voor Leuven. Inschrijvers kunnen op één of beide Percelen inschrijven. Indien dezelfde Concessiehouder beide Percelen gegund krijgt, mag de uitvoering organisatorisch geïntegreerd worden, mits beide steden afzonderlijk kunnen sturen en rapporteren. Er zal ook voor elk perceel een afzonderlijke concessieovereenkomst worden opgemaakt.
Interne Kennung: PPP001-2481/6305/2026-MOB-1580
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stad Mechelen
Beschreibung: Stad Mechelen
Interne Kennung: 2026-MOB-1580_1
Los: LOT-0002
Titel: stad Leuven
Beschreibung: stad Leuven
Interne Kennung: 2026-MOB-1580_2