See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van bodemonderzoeken door een erkend bodemsaneringsdeskundige
Beschreibung: Raamovereenkomst voor 4 jaar met 1 erkend bodemsaneringsdeskundige (opdrachtnemer) voor de uitvoering van diverse bodemonderzoeken. De opdracht bestaat uit verschillende deelopdrachten waarvan de prijs berekend wordt op basis van de eenheidsprijzen die de inschrijver in de inventaris opgegeven heeft. Deze deelopdrachten kunnen bestaan uit: • uitvoeren verkennend onderzoek; • opmaak technisch verslag; • opmaak studie van de ontvangende grond; • uitvoering oriënterend bodemonderzoek; • uitvoering beschrijvend bodemonderzoek; • opmaak voorstel voor bodemsaneringsproject inclusief de begeleiding; • uitvoering risico-evaluatie. • tussenkomst in het kader van schadegevallen (calamiteiten) • adviesverlening • …
Interne Kennung: PPP04G-1307/6314/RO-BODEM-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90732400 Beratung in Sachen Bodenverschmutzung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RO-BODEM-26_1