2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Obrzycko w okresie od 01 stycznia 2025 r. do 31.12.2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i transportu oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych niesegregowanych(zmieszanych) oraz selektywnie zebranych, od właścicieli nieruchomości zamieszkałych a terenie Miasta Obrzycko, a także odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów z PSZOK w okresie od 01 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.
Vorherige Bekanntmachung: 590157-2024
Interne Kennung: ZP.271.1.8.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Obrzycko w okresie od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i transportu oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) oraz selektywnie zebranych, od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Obrzycko, a także odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów z PSZOK w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.