356035-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. „Poprawa jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych, poprzez zakup niezbędnego sprzętu medycznego oraz przeprowadzenie prac inwestycyjnych, w tym dostosowujących do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych Przychodni Specjalistycznej SPZOZ w Świdniku” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. „Poprawa jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych, poprzez zakup niezbędnego sprzętu medycznego oraz przeprowadzenie prac inwestycyjnych, w tym dostosowujących do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych Przychodni Specjalistycznej SPZOZ w Świdniku” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. „Poprawa jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych, poprzez zakup niezbędnego sprzętu medycznego oraz przeprowadzenie prac inwestycyjnych, w tym dostosowujących do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych Przychodni Specjalistycznej SPZOZ w Świdniku” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności", z podziałem na następujące części: Część 1 – Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Specjalistycznych SPZOZ w Świdniku. Część 2 – Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Urologii SPZOZ w Świdniku. Część 3 – Dostawa aparatu USG. Część 4 – Dostawa wraz z montażem aparatu RTG. Część 5 – Dostawa medycznego systemu kolejkowego wraz z zestawami komputerowymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 - 1.5 do SWZ.
Interne KennungSPZOZ/ZP/271/10/05/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1.Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej: https://spzozswidnik.ezamawiajacy.pl Informacja o środkach komunikacji elektronicznej przy użyciu których Zamawiający będzie się komunikował z Wykonawcami oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych, sporządzania, wysyłania i odbierania kor. elektronicznej znajduje się w Rozdziale XIV SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 33124100 Diagnostikausrüstung, 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen, 33112200 Ultraschallanlage, 33111000 Röntgengeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1. Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Specjalistycznych SPZOZ w Świdniku.
BeschreibungDostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Specjalistycznych SPZOZ w Świdniku. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ oraz Formularz wyceny stanowiący załącznik 2.1 do SWZ. Warunki realizacji dostaw określa projekt Umowy znajdujący się w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
LosLOT-0002
TitelCzęść 2. Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Urologii SPZOZ w Świdniku.
BeschreibungDostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Urologii SPZOZ w Świdniku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ oraz Formularz wyceny stanowiący załącznik 2.2 do SWZ. Warunki realizacji dostaw określa projekt Umowy znajdujący się w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen
LosLOT-0003
TitelCzęść 3. Dostawa aparatu USG
BeschreibungDostawa Dostawa aparatu USG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ oraz Formularz wyceny stanowiący załącznik 2.3 do SWZ. Warunki realizacji dostaw określa projekt Umowy znajdujący się w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne KennungCzęść 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
LosLOT-0004
TitelCzęść 4. Dostawa wraz z montażem aparatu RTG
BeschreibungDostawa wraz z montażem aparatu RTG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.4 do SWZ oraz Formularz wyceny stanowiący załącznik 2.4 do SWZ. Warunki realizacji dostaw określa projekt Umowy znajdujący się w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne KennungCzęść 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
LosLOT-0005
TitelCzęść 5. Dostawa medycznego systemu kolejkowego wraz z zestawami komputerowymi.
BeschreibungDostawa medycznego systemu kolejkowego wraz z zestawami komputerowymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.5 do SWZ oraz Formularz wyceny stanowiący załącznik 2.5 do SWZ. Warunki realizacji dostaw określa projekt Umowy znajdujący się w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne KennungCzęść 5
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör