2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów osobowych
Beschreibung: Dostawa pojazdów osobowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.1 do nr 1.4 do SWZ
Interne Kennung: ZZP.2380.36.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 - Dostawa pojazdów osobowych oznakowanych typu SUV segmentu C z napędem hybrydowym
Beschreibung: część nr 1 - Dostawa 50 szt. pojazdów osobowych oznakowanych typu SUV segmentu C z napędem hybrydowym
Interne Kennung: część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Los: LOT-0005
Titel: część nr 2 - Dostawa pojazdów osobowych nieoznakowanych typu SUV segmentu C
Beschreibung: część nr 2 - Dostawa 30 szt. pojazdów osobowych nieoznakowanych typu SUV segmentu C
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0006
Titel: część nr 3 - Dostawa pojazdów osobowych oznakowanych segmentu C
Beschreibung: część nr 3 - Dostawa 50 szt. pojazdów osobowych oznakowanych segmentu C
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0007
Titel: część nr 4 - Dostawa pojazdów osobowych nieoznakowanych segmentu C
Beschreibung: część nr 4 - Dostawa 30 szt. pojazdów osobowych nieoznakowanych segmentu C
Interne Kennung: część nr 4