See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom z podziałem na 7 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu zieleni w pasie drogowym - traw na poboczach, skarpach, przeciwskarpach rowów, cięciu krzewów żywopłotowych – na terenie Gminy Bytom w roku 2026, z podziałem na 7 części, tj.: 1) Część nr 1: „Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom – Rejon nr I: Szlaki” 2) Część nr 2: „Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom – Rejon nr II: Rozbark, Łagiewniki” 3) Część nr 3: „Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom – Rejon nr III: Centrum” 4) Część nr 4: „Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom – Rejon nr IV: Miechowice” 5) Część nr 5: „Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom – Rejon nr V: Karb, Bobrek, Szombierki” 6) Część nr 6: „Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom – Rejon nr VI: Sucha Góra, Stroszek” 7) Część nr 7: „Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom – Rejon nr VII: Stolarzowice, Górniki”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w (dotyczy części nr 1÷7): 1) Załączniku nr 3 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (dotyczy części nr 1÷7), 2) Załączniku nr 4 do SWZ: Wzór umowy (dotyczy części nr 1÷7).
Vorherige Bekanntmachung: 115938-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom – Rejon nr I: Szlaki”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu zieleni w pasie drogowym - traw na poboczach, skarpach, przeciwskarpach rowów, cięciu krzewów żywopłotowych – na terenie Gminy Bytom w roku 2026: Rejon nr I: Szlaki. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w (dotyczy części nr 1): 2.1. Załączniku nr 3 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Wzór umowy .
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: „Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom – Rejon nr II: Rozbark, Łagiewniki”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu zieleni w pasie drogowym - traw na poboczach, skarpach, przeciwskarpach rowów, cięciu krzewów żywopłotowych – na terenie Gminy Bytom w roku 2026: Rejon nr II: Rozbark, Łagiewniki. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w (dotyczy części nr 2): 2.1. Załączniku nr 3 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Wzór umowy.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: „Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom – Rejon nr III: Centrum"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu zieleni w pasie drogowym - traw na poboczach, skarpach, przeciwskarpach rowów, cięciu krzewów żywopłotowych – na terenie Gminy Bytom w roku 2026: Rejon nr III Centrum. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w (dotyczy części nr 3): 2.1. Załączniku nr 3 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Wzór umowy.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: „Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom – Rejon nr IV: Miechowice”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu zieleni w pasie drogowym - traw na poboczach, skarpach, przeciwskarpach rowów, cięciu krzewów żywopłotowych – na terenie Gminy Bytom w roku 2026: Rejon nr IV: Miechowice. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w (dotyczy części nr 4): 2.1. Załączniku nr 3 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Wzór umowy.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: „Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom – Rejon nr V: Karb, Bobrek, Szombierki”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu zieleni w pasie drogowym - traw na poboczach, skarpach, przeciwskarpach rowów, cięciu krzewów żywopłotowych – na terenie Gminy Bytom w roku 2026: Rejon nr V: Karb, Bobrek, Szombierki. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w (dotyczy części nr 5): 2.1. Załączniku nr 3 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Wzór umowy.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: „Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom – Rejon nr VI: Sucha Góra, Stroszek”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu zieleni w pasie drogowym - traw na poboczach, skarpach, przeciwskarpach rowów, cięciu krzewów żywopłotowych – na terenie Gminy Bytom w roku 2026: Rejon nr VI: Sucha Góra, Stroszek. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w (dotyczy części nr 6): 2.1. Załączniku nr 3 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Wzór umowy.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: „Koszenie zieleni na terenie Gminy Bytom – Rejon nr VII: Stolarzowice, Górniki”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu zieleni w pasie drogowym - traw na poboczach, skarpach, przeciwskarpach rowów, cięciu krzewów żywopłotowych – na terenie Gminy Bytom w roku 2026: Rejon nr VII: Stolarzowice, Górniki. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w (dotyczy części nr 7): 2.1. Załączniku nr 3 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Wzór umowy.
Interne Kennung: Część nr 7