See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UTRZYMANIA CZYSTOŚCI I PORZĄDKU CIĄGÓW PIESZYCH, JEZDNYCH, PLACÓW, PARKINGÓW, TERENÓW REKREACYJNYCH ORAZ OBSZARÓW ZIELENI NA TERENIE NIERUCHOMOŚCI BĘDĄCYCH W UŻYTKOWANIU WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO WE WROCŁAWIU
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne, na podstawie art. 132 ustawy Pzp 1. Przedmiotem zamówienia są usługi świadczone na rzecz Zamawiającego związane z utrzymaniem czystości i porządku ciągów pieszych, jezdnych, placów, parkingów, terenów rekreacyjnych i obszarów zieleni na terenie nieruchomości przy ul. H. Kamieńskiego 73a we Wrocławiu, Poświęckiej 8 we Wrocławiu, ul. Jutrosińskiej 17 - 36 we Wrocławiu oraz ul. Krzyżanowickiej we Wrocławiu, będących w użytkowaniu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego z siedzibą przy ul. H. Kamieńskiego 73a we Wrocławiu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz standardy jakościowe dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zawierają dokumenty, stanowiące załączniki do SWZ: 1) Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 4 do SWZ 2) Operat dendrologiczny z wykazem zinwentaryzowanych roślin drzewiastych – ul. Poświęcka 8 we Wrocławiu – Załącznik nr 4.1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 680232-2025
Interne Kennung: Szp-241.ZP–077.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: USŁUGA UTRZYMANIA CZYSTOŚCI I PORZĄDKU CIĄGÓW PIESZYCH, JEZDNYCH, PLACÓW, PARKINGÓW, TERENÓW REKREACYJNYCH ORAZ OBSZARÓW ZIELENI NA TERENIE NIERUCHOMOŚCI BĘDĄCYCH W UŻYTKOWANIU WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO WE WROCŁAWIU.