2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem samolotu wraz z załogą oraz infrastrukturą do wykonywania i zabezpieczenia szkolenia spadochronowego.
Beschreibung: wynajem samolotu wraz z załogą oraz infrastrukturą do wykonywania i zabezpieczenia szkolenia spadochronowego, w podziale na 2 części
Interne Kennung: ZP-18/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie skrócenia terminu składnia ofert znajduje się w dokumentacji przedmiotowego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60424100 Vermietung von Luftfahrzeugen mit Besatzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Wynajem samolotu wraz z załogą oraz infrastrukturą do wykonywania i zabezpieczenia szkolenia spadochronowego.
Beschreibung: Wynajem samolotu wraz z załogą oraz infrastrukturą do wykonywania i zabezpieczenia szkolenia spadochronowego.
Interne Kennung: Częśc nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu świadczonych usług, z uwzględnieniem prawa opcji i odpowiednim wynagrodzeniem Wykonawcy, określonym w dokumentacji postępowania dla przedmiotowej części.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Wynajem samolotu wraz z załogą oraz infrastrukturą do wykonywania i zabezpieczenia szkolenia spadochronowego.
Interne Kennung: Częśc nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu świadczonych usług, z uwzględnieniem prawa opcji i odpowiednim wynagrodzeniem Wykonawcy, określonym w dokumentacji postępowania dla przedmiotowej części..