See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa projektowa, dokumentacja przedprojektowa, projektowa i okołoprojektowa dla lokalizacji ujętych w umowie ramowej – 10 lokalizacji dworcowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji przedprojektowej, okołoprojektowej oraz projektów budowlanych i wykonawczych branż: budowlanej w tym architektonicznej i konstrukcyjnej, drogowej oraz instalacyjnej w zakresie branży sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej i telekomunikacyjnej wraz z usługami towarzyszącymi dla realizacji dokumentacji projektowej, dalej zwana „Dokumentacją”. Wykonawca zobowiązany jest przygotować pełną dokumentację wraz z pełnieniem nadzorów autorskich nad realizacją robót budowlanych w oparciu o Dokumentację odrębnie dla każdej z 10 lokalizacji dworcowych: Gdańsk Oliwa, Gdańsk Wrzeszcz, Władysławowo, Reda, Puck, Rokiciny, Płochocin, Włocławek, Łuków oraz Lublin”, Wariant W1. 2. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umów wykonawczych, realizowanych w oparciu o umowę ramową.
Interne Kennung: KFZ/2019/WNP-009969
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przebudowa dworca kolejowego Łuków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia szczegółowego jest opracowanie dokumentacji przedprojektowej, okołoprojektowej oraz projektów budowlanych i wykonawczych branż: budowlanej w tym architektonicznej i konstrukcyjnej, drogowej oraz instalacyjnej w zakresie branży sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej i telekomunikacyjnej wraz z usługami towarzyszącymi dla realizacji dokumentacji projektowej, dalej zwana „Dokumentacją”. Wykonawca zobowiązany jest przygotować pełną dokumentację wraz z pełnieniem nadzorów autorskich nad realizacją robót budowlanych w oparciu o Dokumentację, dla realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa dworca kolejowego Łuków”. 2. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umów wykonawczych, realizowanych w oparciu o umowę ramową nr KIZ02.022.ZU.27514.2017 zawartą w dniu 31.8.2018 r. na wykonanie dokumentacji przedprojektowej, projektowej i okołoprojektowej dla wybranych zadań inwestycyjnych objętych Programem Inwestycji Dworcowych na lata 2016-2023 oraz w oparciu o przepisy ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo Zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1986 ze zm.). 3. Nadzory Autorskie będą wykonywane od momentu przekazania wykonawcy robót budowlanych placu budowy do zakończenia i odbioru inwestycji, uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu, jednak nie krócej niż do zakończenia prac komisji odbiorowej powołanej przez Zamawiającego. O planowanym terminie rozpoczęcia robót budowlanych Zamawiający zobowiązuje się poinformować Wykonawcę w formie pisemnej. 4. Opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SIWZ. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we wzorze Umowy wykonawczej (Załącznik nr 3 do SIWZ), stanowiącej załącznik do umowy ramowej oraz w opisie przedmiotu zamówienia OPZ) – Załącznik nr 2 do SIWZ.
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71315300 Bauabnahme, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Menge: 1