2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych
Beschreibung: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych oraz ewentualnych ich zwrotów w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. Prawo Pocztowe (Dz. U. z 2025 r. poz. 366 ze. zm.) na rzecz Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ z siedzibą w Lublinie oraz delegatur Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego z siedzibą w Białej Podlaskiej ul. Warszawska 10c , Chełmie przy ul. Ceramicznej 1 i Zamościu przy ul. Partyzantów 3 oraz Centrum Usług Wspólnych w Chemie ul. Ceramiczna 1 dla których realizowane jest zamówienie
Interne Kennung: NFZ03-WAG-SDZP.251.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia klasycznego, w związku z art. 359 pkt 1 PZP.(t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320), prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o wartości przekraczającej wyrażoną w złotych równowartość kwoty określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 2 p.z.p.,
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług pocztowych