2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warmtepomp(en) Borgstee Harkstede
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren, installeren, inregelen en volledig werkend opleveren van de warmtepompinstallatie, inclusief eventuele benodigde aanpassingen aan de bestaande installaties, alsmede het uitvoeren van het wettelijk verplichte onderhoud gedurende de eerste twee (2) jaar na inbedrijfstelling. Na oplevering dienen de systemen gebruiksklaar te zijn en te voldoen aan de geldende technische en duurzaamheidsnormen. De opdracht omvat het leveren, installeren, inregelen en volledig werkend opleveren van de warmtepompinstallatie, inclusief alle benodigde aanpassingen aan de bestaande installaties. Na oplevering dient de installatie volledig gebruiksklaar te zijn en te voldoen aan de geldende technische en duurzaamheidsnormen. Daarnaast omvat de opdracht het uitvoeren van het wettelijk verplichte onderhoud gedurende de eerste twee (2) jaar na inbedrijfstelling, evenals het beschikbaar zijn voor het verhelpen van urgente storingen conform de gestelde responstijden.
Interne Kennung: TN-582685
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zie hiervoor de Offerteaanvraag.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1