2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud groenvoorziening (buiten) en gladheidsbestrijding voor de NVWA
Beschreibung: Onderhoud groenvoorziening buiten en gladheidsbestrijding voor een aantal locaties waarin de NVWA gehuisvest is, die niet vallen onder een Concern Dienstverlener. 360000
Interne Kennung: 202410091
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Groenonderhoud en Gladheidsbestrijding
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding betreft het onderhouden van de groenvoorziening (buiten) rondom de NVWA-locaties, op vooraf vastgestelde momenten. Ook behoort gladheidsbestrijding tot de scope van deze aanbesteding. 360000
Interne Kennung: 1