2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw MFC Zwaluwenburg te Deventer
Beschreibung: De gemeente Deventer is voornemens om, in samenwerking met de kernpartners, op de huidige locatie van Kindcentrum Kleurrijk aan de Zwaluwenburg 6 in Deventer nieuw te bouwen. Hier wordt een nieuw multifunctioneel gebouw gerealiseerd waarin onder andere twee basisscholen met eigen opvang, sport, kunst en cultuur onder één dak worden gehuisvest. Inzet is om van het nieuwe Zwaluwenburg een kansrijke ontmoetingsplek voor de wijk Colmschate-Noord te maken. Met de realisatie van de nieuwbouw ontstaat een kansrijke plek voor alle kinderen en bewoners uit de wijk. Totaal MFC Zwaluwenburg is ca. 3669 m2 BVO, voor verdere specificatie zie selectieleidraad
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie leidraad
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211350 Bau von Mehrzweckgebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212222 Bau von Turnhallen, 45214210 Bau von Grundschulen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Bouwkundig aannemer
Beschreibung: De Opdrachtgever is op zoek naar Opdrachtnemers, welke in staat zijn om het Voorontwerp van het Multifunctioneel Centrum (hierna MFC genoemd) verder uit te werken op basis van een bouwteamopdracht. De werkzaamheden met betrekking tot het verder mede-ontwerpen en de realisatie van deze voorzieningen van de ‘Nieuwbouw MFC Zwaluwenburg te Deventer’ zullen o.a. bestaan uit: - Bouwkundige werkzaamheden multifunctioneel centrum (perceel 1); Totaal MFC Zwaluwenburg is ca. 3669 m2 BVO, voor verdere specificatie zie selectieleidraad
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212222 Bau von Turnhallen, 45214210 Bau von Grundschulen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Ontwerpend werktuigbouwkundig- en elektrotechnisch installateur
Beschreibung: De Opdrachtgever is op zoek naar Opdrachtnemers, welke in staat zijn om het Voorontwerp van het Multifunctioneel Centrum (hierna MFC genoemd) verder uit te werken op basis van een bouwteamopdracht. De werkzaamheden met betrekking tot het verder mede-ontwerpen en de realisatie van deze voorzieningen van de ‘Nieuwbouw MFC Zwaluwenburg te Deventer’ zullen o.a. bestaan uit: - Elektrotechnische werkzaamheden multifunctioneel centrum (perceel 2); - Werktuigbouwkundige werkzaamheden multifunctioneel centrum (perceel 2). Totaal MFC Zwaluwenburg bestaat uit ca. 3669 m2 BVO, voor nadere specificatie, zie leidraad.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211350 Bau von Mehrzweckgebäuden, 45212222 Bau von Turnhallen, 45214210 Bau von Grundschulen