2. Verfahren
Verfahren
Titel: VÝBĚR ZPRACOVATELE PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE PRO PROVEDENÍ STAVBY K PROJEKTU „CENTRUM NOVÁ PALMOVKA PRAHA 8; PROJEKTOVÁ PŘÍPRAVA ETAPA 1“
Beschreibung: 2.1 Předmětem této Smlouvy je závazek Zhotovitele řádně a včas provést pro Objednatele Dílo za podmínek této Smlouvy, zejména pak: (a) získání veškerých potřebných podkladů, materiálů, výsledků měření nebo jiných informací, od dodavatelů či zprostředkovatelů či jiných osob předem stanovených Objednatelem nebo od takovými osobami určených jiných dodavatelů či zprostředkovatelů, které jsou nebo mohou být potřebné nebo vhodné pro řádné provedení Díla a splnění závazků z této Smlouvy pro Zhotovitele vyplývajících a (b) projednání jednotlivých návrhů a podání s orgány státní správy, s DOSS a dalšími organizacemi, a to v průběhu celého procesu zpracování Dokumentace Zhotovitele tak, aby na jejím základě mohl být bez obtíží a zbytečných nákladů započat a proveden výběr Generálního zhotovitele, zpracována Realizační dokumentace a aby mohla být na tomto základě Dostavba realizována, a to vše v souladu s: i) Podkladovými rozhodnutími; ii) Právními předpisy České republiky včetně podmínek vyplývajících z platného územního plánu hlavního města Prahy ve znění pozdějších změn, iii) technickými, bezpečnostními a jinými požadavky a normami platnými na území České republiky, Evropské unie a hlavního města Prahy. Pokud se tyto požadavky a normy vztahují k totožné povinnosti Zhotovitele, pak určí užití příslušné normy na dotaz Zhotovitele Objednatel.
Interne Kennung: VZ _projektová dokumentace_Centrum Nová Palmovka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VYTVOŘENÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE A VÝKON INŽENÝRSKÉ ČINNOSTI PROJEKČNÍ PRÁCE NA PROJEKT CENTRUM NOVÁ PALMOVKA PRAHA 8; PROJEKTOVÁ PŘÍPRAVA ETAPA 1“
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zejména zpracování projektové dokumentace pro provedení stavby ve smyslu § 3 Vyhlášky, týkající se další části již rozestavěného projektu „CENTRUM NOVÁ PALMOVKA PRAHA 8; PROJEKTOVÁ PŘÍPRAVA ETAPA 1; INVESTIČNÍ AKCE PDS Č.46340"“, nacházejícího se na pozemcích v katastrálním území Libeň parc. č. 1414/2, 1414/7, (LV 1923), výkon autorského dozoru při přípravě prováděcí projektové dokumentace generálního zhotovitele stavby, zpracování dokumentace bouracích prací vztahující se k předmětnému projektu a výkon navazujících inženýrských činností , to vše v souladu se zadáním specifikovaným Smlouvou včetně jejích příloh, v souladu s pokyny Zadavatele a při plném respektu k obsahu Podkladových rozhodnutí.
Interne Kennung: VZ_Projektová dokumentace_Centrum Nová Palmovka