2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa krwinek wzorcowych - ZP/PN-6/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1 Część 1 – dostawa krwinek wzorcowych do analizatorów IH-1000 i IH-500 firmy DiaMed GmbH, 1.2 Część 2 – dostawa krwinek wzorcowych do analizatorów IH-500 firmy DiaMed GmbH, 1.3 Część 3 – dostawa krwinek wzorcowych do metody probówkowej, na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN-6/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa krwinek wzorcowych do analizatorów IH-1000 i IH-500 firmy DiaMed GmbH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa krwinek wzorcowych do układu ABO w ilości niezbędnej do wykonania 115 000 badań oraz krwinek wzorcowych do wykrywania przeciwciał odpornościowych w ilości niezbędnej do wykonania 167 500 badań do analizatorów IH-1000 i IH-500 firmy DiaMed GmbH na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia. 1.1 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie zwiększenia przedmiotu zamówienia w wysokości do 50% ilości zamówienia podstawowego, tj.: do 57 500 badań przy użyciu krwinek wzorcowych do układu ABO oraz do 83 750 badań przy użyciu krwinek wzorcowych do wykrywania przeciwciał odpornościowych. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu wynikającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w § 9 ust. 4 i ust. 5 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu umowy w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu umowy w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed zakończeniem umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa krwinek wzorcowych do analizatorów IH-500 firmy DiaMed GmbH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa krwinek wzorcowych do układu ABO w ilości niezbędnej do wykonania 40 900 badań (w tym odpowiednio na rzecz TO RCKiK w Bielsku Podlaskim - 5 500 badań, TO RCKiK w Suwałkach - 13 400 badań, TO RCKiK w Hajnówce - 11 500 badań, TO RCKiK w Łomży - 10 500 badań) oraz krwinek wzorcowych do wykrywania przeciwciał odpornościowych w ilości niezbędnej do wykonania 59 750 badań (w tym odpowiednio na rzecz TO RCKiK w Bielsku Podlaskim - 8 400 badań, TO RCKiK w Suwałkach - 20 000 badań, TO RCKiK w Hajnówce - 16 350 badań, TO RCKiK w Łomży - 15 000 badań) do analizatorów IH-500 firmy DiaMed GmbH na potrzeby Terenowych Oddziałów Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 2
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia. 1.1 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie zwiększenia przedmiotu zamówienia w wysokości do 50% ilości zamówienia podstawowego, tj.: 1) do 20 450 badań przy użyciu krwinek wzorcowych do układu ABO, w tym: a) do 2 750 badań – dla Terenowego Oddziału RCKiK w Bielsku Podlaskim, b) do 6 700 badań – dla Terenowego Oddziału RCKiK w Suwałkach, c) do 5 750 badań – dla Terenowego Oddziału RCKiK w Hajnówce, d) do 5 250 badań – dla Terenowego Oddziału RCKiK w Łomży, 2) do 29 875 badań przy użyciu krwinek wzorcowych do wykrywania przeciwciał odpornościowych, w tym: a) do 4 200 badań – dla Terenowego Oddziału RCKiK w Bielsku Podlaskim, b) do 10 000 badań – dla Terenowego Oddziału RCKiK w Suwałkach, c) do 8 175 badań – dla Terenowego Oddziału RCKiK w Hajnówce, d) do 7 500 badań – dla Terenowego Oddziału RCKiK w Łomży. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu wynikającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w § 9 ust. 4 i ust. 5 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu umowy w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu umowy w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed zakończeniem umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – dostawa krwinek wzorcowych do metody probówkowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa krwinek wzorcowych do układu ABO w ilości niezbędnej do wykonania 4 800 badań do metody probówkowej na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 3
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia. 1.1 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie zwiększenia przedmiotu zamówienia w wysokości do 50% ilości zamówienia podstawowego, tj.: do 2 400 badań. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu wynikającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej netto przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w § 9 ust. 4 i ust. 5 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że cena jednostkowa netto wskazana przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, musi być identyczna zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu umowy w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu umowy w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg ceny jednostkowej wskazanej dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed zakończeniem umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.