2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drankenautomaten en -voorziening
Beschreibung: Scope van de opdracht De gemeente Ede heeft vijf hoofdlocaties, waar in totaal 40 warme drankenautomaten verspreid staan over de locaties. In bijlage 8.1 is de situatie gespecificeerd met daarbij de afname qua ingrediënten per locatie. De scope van de opdracht omvat de volgende werkzaamheden: Het leveren (lease), installeren en onderhouden van (warme en koude) dranken automaten op alle hoofdlocaties van de gemeente Ede; Eerste lijn- en tweede-lijnstoringen; Het leveren van ingrediënten en condimenten ten behoeve van de (warme en koude) dranken automaten op alle hoofdlocaties van de gemeente Ede; Het dagelijks vullen van ingrediënten, condimenten en reinigen van de (warm en koude) dranken automaten; Het voorraadbeheer van ingrediënten en condimenten op alle hoofdlocaties van de gemeente Ede. De gemeente Ede is met een groot herinrichtingsplan bezig, waarin de verwachting is dat dit in 2030 wordt afgerond. Gedurende de looptijd van het contract zal de opdrachtnemer op de hoog Geraamde opdrachtwaarde Voor deze aanbesteding geldt een plafondinschrijving van € 210.000, -- exclusief btw per jaar voor de gemeente Ede. Dit betekent over de totale duur van de overeenkomst inclusief optiejaren een geraamde waarde van maximaal € 1.680.000, - voor de gemeente Ede. De opdrachtwaarde voor de gemeente Barneveld kan inschrijver berekenen op basis van de Bijlage Afname warme dranken automaten en ingrediënten 2025 Ede en Barneveld – tabblad Barneveld. De raming dient uitsluitend ter indicatie en biedt geen garantie voor het uiteindelijke opdrachtvolume of de werkelijke kosten
Interne Kennung: I260200013
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst gaat in op 1 februari 2027 en eindigt van rechtswege op 31 januari 2031. De gemeente Ede heeft de mogelijkheid om de looptijd van de overeenkomst te verlengen met twee (2) keer twee optiejaren (2 x 2). De gemeente Barneveld sluit een zelfstandige overeenkomst.