See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie napraw pojazdów kolejowych z zakresu poziomu utrzymania P4 w 2025r.
Beschreibung: Wykonanie napraw pojazdów kolejowych z zakresu poziomu utrzymania P4 w 2025r. z podziałem na dwa zadania. Zadanie nr 1 obejmuje wykonanie naprawy pojazdów kolejowych typu: DH-350.11; WM15A; WM15A/KB; PWM15. Zadanie nr 2 obejmuje wykonanie naprawy pojazdów kolejowych typu: WMB-10. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte są w SWZ wraz z załącznikami. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania w przypadku nie otrzymania środków publicznych, jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia (art. 257 Ustawy PZP).
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00888/00595/25/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie napraw pojazdów kolejowych z zakresu poziomu utrzymania P4 w 2025r. cz. 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 obejmuje wykonanie naprawy pojazdów kolejowych typu: DH-350.11; WM15A; WM15A/KB; PWM15. Szczegółowe informacje zawarte są w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00888/00595/25/P cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe usługi, uwzględniające dodatkowe, bieżące potrzeby Zamawiającego polegające na realizacji prac z zakresu prac losowych (dalej: „Prawo opcji”). Zakres Prawa Opcji obejmuje: 1) prace dotyczące czynności mające na celu doprowadzenie do należytego stanu zużytych w trakcie eksploatacji części, podzespołów i zespołów pojazdu kolejowego, których zły stan można było stwierdzić dopiero podczas badań w specjalistycznych warsztatach Wykonawcy; 2) szczegółowy wykaz elementów, podzespołów i zespołów podlegających zakresowi prac określony został w załączniku nr 2 do Umowy. Prawo Opcji może zostać zrealizowane przez Zamawiającego w ramach jednej bądź większej liczby zamówień. Zamawiający może skorzystać z Prawa Opcji w terminie wskazanym w § 3 ust. 1 Umowy. Usługi w ramach Prawa Opcji stanowić będą nie więcej niż 20% wartości netto zamówienia dla Usług podstawowych, o których jest mowa w § 1 i będą polegać na dokonywaniu poszczególnych zamówień na warunkach określonych w Umowie. Usługi wykonywane w ramach Prawa Opcji realizowane będą na podstawie pisemnych zamówień kierowanych przez Zamawiającego do Wykonawcy z terminem realizacji nie dłuższym niż 20 dni od daty otrzymania danego zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie napraw pojazdów kolejowych z zakresu poziomu utrzymania P4 w 2025r. cz. 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 obejmuje wykonanie naprawy pojazdów kolejowych typu: WMB-10. Szczegółowe informacje zawarte są w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00888/00595/25/P cz. 2