See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w ramach usług świadczonych przez Zamawiającego
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zagospodarowaniu odpadów komunalnych zebranych w ramach usług świadczonych przez Zamawiającego. 2.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów zebranych selektywnie oraz odpadów zebranych z oczyszczania ulic i placów. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części (zadania). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych zadań określony został w Załącznikach nr 1-4 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 219210-2026
Interne Kennung: NA.261.1.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodach 20 03 01, 20 03 99, w ilości do 370 Mg.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07, w ilości do 14 Mg.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, gruz ceglany o kodach 17 01 01, 17 01 02, w ilości do 90 Mg.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów z czyszczenia ulic i placów o kodzie 20 03 03, w ilości do 600 Mg.