See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Základní škola Záhoří
Beschreibung: Předmětem soutěže je urbanisticko-architektonický návrh nové základní školy v lokalitě Záhoří ve městě Kuřim včetně souvisejících veřejný prostranství a tělocvičny, které budou sloužit 540 žákům z města Kuřim, ale i z okolních obcí. Vzhledem k probíhajícímu rozvoji lokality Záhoří (budoucí území s významnou bytovou výstavbou) dojde k významnému navýšení počtu obyvatel, na který město reaguje i tímto projektem. Podrobnější požadavky na předmět soutěže jsou specifikovány v soutěžních podmínkách.
Vorherige Bekanntmachung: 511364-2025
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71220000 Architekturentwurf, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem soutěže je urbanisticko-architektonický návrh nové základní školy v lokalitě Záhoří ve městě Kuřim včetně souvisejících veřejný prostranství a tělocvičny, které budou sloužit 540 žákům z města Kuřim, ale i z okolních obcí. Vzhledem k probíhajícímu rozvoji lokality Záhoří (budoucí území s významnou bytovou výstavbou) dojde k významnému navýšení počtu obyvatel, na který město reaguje i tímto projektem. Podrobnější požadavky na předmět soutěže jsou specifikovány v soutěžních podmínek.
Interne Kennung: Základní škola Záhoří
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung