2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA BUTELEK SZKLANYCH ZIELONYCH 330 ML, 700 ML, 1000 ML
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa butelek szklanych zielonych o pojemności 330 ml typu NELA, 700ml typu Radka, 1000ml typu NELA 560. 1) Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę butelek szklanych na wodę mineralną o parametrach technicznych wskazanych w SWZ.
Interne Kennung: AZ.291.65.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Trybem udzielenia zamówienia jest przetarg nieograniczony, o którym mowa w art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39225710 Flaschen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa butelek szklanych zielonych o pojemności 330 ml typu NELA, 700ml typu Radka, 1000ml typu NELA 560. 1)Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę butelek szklanych na wodę mineralną o parametrach technicznych wskazanych w SWZ.