2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zmiana ogłoszenia o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Określenie rodzaju transportu: transport drogowy - powiatowe przewozy pasażerskie o charakterze użyteczności publicznej na terenie powiatu krasnostawskiego
Interne Kennung: KD.7140.56.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zmiana wstępnego ogłoszenia informacyjnego
Beschreibung: Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego