356362-2026 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE TRANSPORTU PACJENTÓW DIALIZOWANYCH, TRANSPORTU SANITARNEGO PACJENTÓW ORAZ KRWI, PREPARATÓW KRWIOPOCHODNYCH I MATERIAŁÓW BIOLOGICZNYCH DLA POTRZEB WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM JANUSZA KORCZAKA W SŁUPSKU SP. Z O.O. - 52/PN/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE TRANSPORTU PACJENTÓW DIALIZOWANYCH, TRANSPORTU SANITARNEGO PACJENTÓW ORAZ KRWI, PREPARATÓW KRWIOPOCHODNYCH I MATERIAŁÓW BIOLOGICZNYCH DLA POTRZEB WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM JANUSZA KORCZAKA W SŁUPSKU SP. Z O.O. - 52/PN/2026
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych, transportu sanitarnego pacjentów oraz krwi, preparatów krwiopochodnych i materiałów biologicznych dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Część III SWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Interne Kennung52/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ 1 ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE TRANSPORTU SANITARNEGO PACJENTÓW ORAZ KRWI, PREPARATÓW KRWIOPOCHODNYCH I MATERIAŁÓW BIOLOGICZNYCH
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu sanitarnego pacjentów oraz krwi, preparatów krwiopochodnych i materiałów biologicznych dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Część III SWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ 2 ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE TRANSPORTU PACJENTÓW DIALIZOWANYCH
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Część III SWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA