2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přestěhování nižšího stupně Gymnázia Tišnov, p.o. do prostor zřizovatele – modernizace podmínek výuky v kontextu 21.století
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zejména projekční návrh přístavby školní budovy, kompletní rekonstrukce tzv. vedlejší budovy Gymnázia Tišnov a stavebních úprav stávajícího zahradního domku bez čp/če na p.č. 1652 v k.ú. Tišnov. Místem stavby jsou pozemky p.č.st. 312, p.č.st. 1652, p.č. 2007/2 a p.č. 2342/35, vše v k.ú. Tišnov. Stávající objekt určený k rekonstrukci je třípodlažní a nově navrhovaná přístavba bude dvoupodlažní. Přístavba bude umístěna v prostoru stávajícího školního dvora u tzv. vedlejšího objektu. Vnitřní dispozice jak rekonstrukce, tak i přístavby bude vycházet z architektonické studie, která je součástí zadávací dokumentace. Základní kapacitní údaje: - Zastavěná plocha přístavby: 434 m2 - Obestavěný prostor přístavby: 3559 m2 - Užitná plocha přístavby: 751,9 m2 z toho: 1PP 373,3 m2 1NP 378,6 m2 - Zastavěná plocha stávající budovy určené k rekonstrukci: 578,5 m2 - Obestavěný prostor stávající budovy určené k rekonstrukci: 8317 m3 - Užitná plocha stávající budovy určené k rekonstrukci: 1410 m2 z toho: 1.PP 468 m2 1.NP 468,8 m2 2.NP 473,9 m2 - Zastavěná plocha zahradního domku určeného k rekonstrukci: 99 m2 - Obestavěný prostor zahradního domku určeného k rekonstrukci: 343 m2 - Užitná plocha zahradního domku určeného k rekonstrukci: 82,2 m2 - Celková výměra venkovních zpevněných ploch: 301 m2 Projektová dokumentace bude zpracována ve stupních pro povolení stavby a pro provádění stavby. Součástí smluvního ujednání bude i inženýrská činnost při zajištění povolení stavby, spolupráce s objednatelem při výběru dodavatele stavby a výkon dozoru projektanta v průběhu realizace díla.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací postup je podrobně popsán v zadávací dokumentaci předmětné veřejné zakázky
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 001